Ayrancı Halı Yıkama

Ayrancı Halı Yıkama
Kaliteli ve güvenilir Ayrancı halı yıkama hizmetimizi ekonomik fiyatlarla sizlere sunuyor ve halılarınızın dokusunun bozulmadan derinlemesine temizlenmesini sağlıyoruz.
Kaliteli ve Güvenilir Ayrancı Halı Yıkama Hizmeti Sunuyoruz
Halılarınızı evde temizlemeye çalıştığınızda halılarınızın dokusunun bozulduğunu, renginin aktığını gözlemlemişsinizdir. Aynı zamanda halılarınızı evde yıkadığınızda her ne kadar fark edemeseniz de halılar uzun süre ıslak kaldığı için hijyenik olamamaktadır. Sizlere sunduğumuz Ayrancı halı yıkama hizmetimiz ile halılarınızın dokusunun bozulmadan, renginde herhangi bir değişim olmadan hijyenik bir şekilde yıkanmasını sağlıyoruz.
Ayrancı Halı Yıkama Hizmetimizin Özellikleri
Ayrancı halı yıkama hizmetimizi müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için hizmetimizi belirli kriterler çerçevesinde sizlere sunuyoruz.
            Son Teknoloji Halı Yıkama Makineleri Kullanıyoruz
Halı yıkama hizmetimizi sizlere sunarken klasik metotlar ve standart halı yıkama hizmetleri kullanmıyoruz. Sizlere en kaliteli halı yıkama hizmetini sunmak için halı yıkama sektöründeki gelişmeleri takip ediyoruz. Hem ulusal hem de uluslararası halı yıkama hizmeti sunan firmaların kullandığı ürün ve makineleri inceliyor. Sizlere en kaliteli Ayrancı halı yıkama hizmeti sunmamızı sağlayacak son teknoloji ürünü halı yıkama makineleri ve ürünlerini kullanıyoruz.
            Ekonomik Fiyatlarla Halı Yıkama Hizmeti Sunuyoruz
Kaliteli ve güvenilir bir halı yıkama hizmetine ulaşmanın fahiş fiyatlara mal olmaması gerektiğine inanıyoruz. Bunun için sizlere hizmetimizi sunarken fiyatlarımızı olabildiğince makul ve her kesimden müşterimizin karşılayabileceği şekilde belirliyoruz. Kaliteli ve güvenilir halı yıkama hizmetimizden ekonomik fiyatlarla yararlanmanızı sağlıyor ve sizlerin bütçesini sarsmayacak şekilde halı yıkama hizmetimizi sizlere sunuyoruz.
            7/24 İletişim İmkanı Sağlıyoruz
Halı yıkama hizmetimiz ile ilgili aklınıza takılan sorular için bize 7/24 ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Böylelikle hizmetimizden faydalanırken aklınızda hiçbir soru işareti kalmamasını mümkün kılıyoruz.
            Profesyonel ve Tecrübeli Ekip Arkadaşları İle Çalışıyoruz
Halı yıkama hizmetimizi en efektif şekilde sizlere sunabilmek için profesyonel ve halı yıkama sektöründe tecrübeli ekip arkadaşları ile çalışıyoruz. Böylelikle hizmetimizde herhangi bir hata olmamasını sağlıyoruz. Halılarınızın zarar görmeden, halılarınızın dokusu ve iplik yapısına göre en uygun şekilde yıkanmasını sağlıyoruz.
            Sağlığınızı Önemsiyoruz
Halılar sürekli olarak temas halinde bulunduğunuz ev dekorasyon ürünleridir. Halılar ile sürekli temas içerisinde olmanız ise halılarda bulunan bakteri ya da kimyasal ürünlerin sağlığınızı tehlikeye sokma riskinizi arttırmaktadır. Ayrancı halı yıkama hizmetimizi sizlere sunarken sizlerin sağlığınızı da önemsiyoruz. Sağlığınıza herhangi bir zararı olmayan, halılarınızı derinlemesine temizlememizi sağlayacak doğal ve bitkisel temizleyiciler kullanıyoruz.
Ayrancı Halı Yıkama Hizmetimizin Aşamaları
Sizlere halı yıkama hizmetimizi sunarken halılarınızı derinlemesine yıkamamızı sağlayacak aşamaları takip ediyoruz.
  1. Halılarınızı teslim almak için sizinle belirli bir gün ve saat belirliyoruz. Olur da bu tarihi değiştirmek isterseniz yine bizimle iletişime geçebilir ve yeniden bir tarih alabilirsiniz.
  2. Halılarınızı belirlediğimiz tarihte teslim alıyor ve halı yıkama merkezimize getiriyoruz.
  3. Halı yıkama merkezimizde halılarınızı öncelikle tozdan tamamen arındırıyoruz.
  4. Tozdan arınan halıları derinlemesine temizlemek için son teknoloji ürünü ithal halı temizleme makinelerimizden doğru yıkama ayarlarını seçiyor ve halılarınızı yıkıyoruz.
  5. Halılarınızı yıkadıktan sonra tamamen temizleyicilerden arındırıyoruz ve daha sonra halılarınızdaki fazla suyu silindir makinelerimiz ile topluyoruz.
  6. Fazla sudan arınan halılarınızı özel kurutma odalarımızda kurutuyor ve kuruduktan sonra adresinize teslim ediyoruz.
Ayrancı Halı Yıkama Fiyatlarımız
Halı yıkama hizmetimizi sizlere sunarken halıların türü, iplik dokusu ve dokuma yöntemine göre belirlediğimiz fiyat cetvelleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Bu nedenle halı yıkama fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve net Ayrancı halı yıkama fiyatı alabilirsiniz.  
Ayrancı Halı Yıkama Facebook SayfasıAyrancı Halı Yıkama Twitter SayfasıAyrancı Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK